Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeMess
Naarden
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kolk
Assen
Boode in Bathmen
Bathmen
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 11 mei 2018
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 12 mei 2018
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
zondag 13 mei 2018
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 14 mei 2018
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 15 mei 2018
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 16 mei 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 17 mei 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn