Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theaterpand Weesp
Weesp
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Dok6
Panningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
013
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 31 mei 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 01 juni 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 02 juni 2019
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 03 juni 2019
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 04 juni 2019
Judah Friedlander
013, Tilburg
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
woensdag 05 juni 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
De Domijnen, Sittard
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel
Hofman, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
donderdag 06 juni 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 07 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maaspoort, Venlo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Markant Uden, Uden
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
zaterdag 08 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
Kommil Foo - Oogst
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Pieter Derks - Pieter Derks - Voor wat het waard is
Openluchttheater Cabrio, Soest
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amphion, Doetinchem