CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -174
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 okt
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wilminktheater
Enschede
1
1
Theater De Omval
Diemen
C.C. De Kei
Reusel
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
zo 09 okt
Het Klooster
Woerden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ma 10 okt
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
di 11 okt
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Toneelschuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theaters Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 12 okt
Wilminktheater
Enschede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Werftheater
Utrecht
De Velinx
Tongeren
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
do 13 okt
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Hof 88
Almelo
Theater Sneek
Sneek
Theater Aan de Slinger
Houten
Theaters Tilburg
Tilburg
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Werftheater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Velinx
Tongeren
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal

zaterdag 08 oktober 2016

Matroesjka - Eeuwig Vlees Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment Arto Theater, Schoonhoven
Joep Onderdelinden - Taart! Theater 't Onderdak, Sassenheim
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Wilminktheater, Enschede
1
1
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten C.C. De Kei, Reusel
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Ludens, Voorburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater De Veste, Delft
20:30
Kiki Schippers Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Het Trefpunt, Warmond
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater de Kom, Nieuwegein

zondag 09 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Het Klooster, Woerden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts Theater de Griffioen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Markant Uden, Uden
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook DeLaMar, Amsterdam
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 De Harmonie, Leeuwarden
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:15
Sanne Wallis de Vries De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

maandag 10 oktober 2016

20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

dinsdag 11 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de Lach Toneelschuur, Haarlem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Joep Onderdelinden - Taart! Theaters Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Zaantheater, Zaandam
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 12 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - JABROER Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amphion, Doetinchem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business De Velinx, Tongeren
20:00
NUHR Meervaart, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Mythe, Goes
20:00
Cabarestafette Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
1
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Omval, Diemen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater De Veste, Delft
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night Simplon, Groningen
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal De Nieuwe Kolk, Assen

donderdag 13 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Concordia, Enschede
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wilfried de Jong & Bruut! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER Theater 't Speelhuis, Helmond
Minou Bosua - Minoux Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Sneek, Sneek
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Theater Aan de Slinger, Houten
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theaters Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Joep Onderdelinden - Taart! De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty Werftheater, Utrecht
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Leest, Waalwijk
Clifton Braam - De Eerste Keer Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Ergens Anders Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Agnew - Unfinished Business De Velinx, Tongeren
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pagina -174