CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -174
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 05 nov
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cpunt Theater
Hoofddorp
Singer Theater
Laren
Diligentia
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
Het Plein
West-Graftdijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Den Bolder
Waspik
Podium Boxtel
Boxtel
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Podium heino
Heino
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Pand P
Eindhoven
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
za 06 nov
Cpunt Theater
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater De Winsinghhof
Roden
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Munttheater
Weert
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
P3
Purmerend
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
21:00
Leidse Schouwburg
Leiden
zo 07 nov
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Zaantheater
Zaandam
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 08 nov
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam

vrijdag 05 november 2021

Youp van 't Hek - De laatste ronde C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Idea, Soest
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Restante Het Plein, West-Graftdijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christel de Laat - Hoe dan?! Den Bolder, Waspik
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Podium Boxtel, Boxtel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Peter Pannekoek Schouwburg de Lawei, Drachten
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lebbis - De Ziel Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rayen Panday - Focus Theater Ludens, Voorburg
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ali B - Koorts Zaantheater, Zaandam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Markant Uden, Uden
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Het Kielzog, Hoogezand
20:15
René van Meurs - Hunkert De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Wart Kamps De Weijer, Boxmeer
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Eendracht, Gemert
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld C.C. Stroud, Putten
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino - Opgefokt KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas Podium heino, Heino
20:30
André Manuel - Sneu NatLab, Eindhoven
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Meervaart, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren Posttheater, Arnhem
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Lisa Loeb - Extase Zaantheater, Zaandam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Agora Theater Druten, Druten
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Pand P, Eindhoven
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zaterdag 06 november 2021

Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Restante Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater De Winsinghhof, Roden
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Poorterij, Zaltbommel
Peter Pannekoek Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Focus Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lisa Loeb - Extase Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Comedy Store @ Q-factory Q-Factory, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink - Herboren Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater Vianen, Vianen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Singer Theater, Laren
20:15
André Manuel - Sneu Theater Hof 88, Almelo
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Munttheater, Weert
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld C.C. De Klameare, Workum
20:15
Jandino - Opgefokt Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Chassé Theater, Breda
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen P3, Purmerend
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Posttheater, Arnhem
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel C.C. De Kei, Reusel
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Het spectrum, Schijndel
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Kaasfabriek , Wormer
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Leidse Schouwburg, Leiden

zondag 07 november 2021

Man, man, man, de Podcast Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Zaantheater, Zaandam
16:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Nacht Met O.a. Steven Brunswijk + Kristel Zweers Effenaar, Eindhoven
20:00
Ali B - Koorts Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 08 november 2021

Youp van 't Hek - De laatste ronde Koningshof, Maassluis
Kirsten van Teijn - (S)experiment De Kleine Komedie, Amsterdam
John Bishop Meervaart, Amsterdam
Pagina -174