Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Gashouder
Dedemsvaart
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
Leidse Schouwburg
Leiden
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
15:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
De Warande
Turnhout
vrijdag 22 april 2016
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 23 april 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
zondag 24 april 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 25 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 29 april 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout