Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Chassé Theater
Breda
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Jan van Besouw
Goirle
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
vrijdag 22 april 2016
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 23 april 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 24 april 2016
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
maandag 25 april 2016
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 26 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 29 april 2016
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten