Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Dillewijn
Ankeveen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 22 april 2016
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 24 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
maandag 25 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 29 april 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo