Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Veluvine
Nunspeet
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Fransche School Culemborg
Culemborg
Figi Theater
Zeist
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Schakel
Gilze
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
21:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Schakel
Waregem
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
donderdag 06 december 2018
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 07 december 2018
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Purper - Purper's Passie
Veluvine, Nunspeet
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Lebbis - De Bovengrens
Theater Kerkrade, Kerkrade
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 08 december 2018
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse