CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -175
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 17 apr
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Agora Theater Druten
Druten
di 19 apr
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 20 apr
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
do 21 apr
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
2
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vr 22 apr
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
1
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weverij
Zierikzee
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Klif
Nijmegen
1
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo

zondag 17 april 2016

15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Agora Theater Druten, Druten

dinsdag 19 april 2016

20:15
Lebbis - De Paardenpoetser Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Intouchables Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 20 april 2016

Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids Cabaret Festival - finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Scheldetheater, Terneuzen
Soundos - Geboren met ervaring Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Schoft Munttheater, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intouchables Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Agnietenhof, Tiel

donderdag 21 april 2016

20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Daniël Arends - Carte Blanche
Daniël Arends - Carte Blanche Stadstheater Arnhem, Arnhem
1
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft Scheldetheater, Terneuzen
Foto Johan Goossens - Daglicht
Johan Goossens - Daglicht Posthuis Theater, Heerenveen
1
20:30
Thomas Smith Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Musis, Arnhem
2
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Jan van Besouw, Goirle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Fulcotheater, IJsselstein
Cabaretteketet Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jeroen Leenders De Weijer, Boxmeer
Kasper van Kooten De Muze, Noordwijk
20:15
Paul de Munnik - Nieuw De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Doorgefokt Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

vrijdag 22 april 2016

20:30
Paul de Munnik - Nieuw Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij - Dekking Hoog Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog Theaters Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zinin, Nijverdal
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma Theater Sneek, Sneek
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Theater PePijn, Den Haag
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
André Manuel Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Intouchables Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Venray, Venray
1
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Johan Goossens - Daglicht
Johan Goossens - Daglicht Posttheater, Arnhem
1
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Meervaart, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter Jan van Besouw, Goirle
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Hoftheater, Raalte
20:00
Cameretten Finalistentournee Het Diekhuus, Middelharnis
Jasper van Kuijk - Onder de streep Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - De Partizanen Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - Op het laatste moment Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Zo doen we dat hier De Weverij, Zierikzee
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon De Speeldoos, Vught
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Geers - Je moet het maar durven De Klif, Nijmegen
1
Kasper van Kooten De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Dialoog, Ermelo
Pagina -175