CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -176
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 sep
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 25 sep
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Het Trefpunt
Warmond
ma 26 sep
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
di 27 sep
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Werf
Aalst
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 28 sep
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hof in Salland
Raalte
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
C.C. De Werf
Aalst
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 29 sep
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 30 sep
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Witte Theater
IJmuiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Jan van Besouw
Goirle
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
za 01 okt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal

zaterdag 24 september 2016

20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Cabarestafette Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Oldenosborn - #Life Het Veur Theater, Leidschendam

zondag 25 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
De Partizanen - De Partizanen Het Trefpunt, Warmond

maandag 26 september 2016

Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht De Molenberg, Delfzijl

dinsdag 27 september 2016

Marc-Marie Huijbregts Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werf, Aalst
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater PePijn, Den Haag

woensdag 28 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Hof in Salland, Raalte
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten - Bonte avond Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werf, Aalst
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mini & Maxi Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater PePijn, Den Haag

donderdag 29 september 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theaters Tilburg, Tilburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo De Kleine Willem, Enschede
Kasper van Kooten - Bonte avond De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business Kursaal Oostende, Oostende
20:00
NUHR Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen Taverne, Bergen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Idea, Soest
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Hof 88, Almelo
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Werftheater, Utrecht

vrijdag 30 september 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Ludens, Voorburg
Wilfried de Jong & Bruut! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER De Meenthe, Steenwijk
Minou Bosua - Minoux Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Arto Theater, Schoonhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte Jan van Besouw, Goirle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theaters Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten - Bonte avond De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Agnew - Unfinished Business Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mini & Maxi Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fabian Franciscus De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht

zaterdag 01 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Minou Bosua - Minoux Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pagina -176