CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -176
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 27 mei
20:15
Flint
Amersfoort
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ATLAS Theater
Emmen
1
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
zo 28 mei
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
ma 29 mei
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
di 30 mei
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Toneelschuur
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 31 mei
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
1
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 01 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
vr 02 jun
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Casino Beringen
Beringen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Venray
Venray
za 03 jun
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht

zaterdag 27 mei 2017

20:15
Martijn Koning Flint, Amersfoort
15:00
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Meervaart, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Chassé Theater, Breda
Mike Boddé - De Geurige Man Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater aan het Spui, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen ATLAS Theater, Emmen
1
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Cameretten - Finalistentournee Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
William Boeva - Reset C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
René van Meurs / Roel C. Verburg O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Dok6, Panningen
Pieter Derks - Spot Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo - Schoft Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Maaspoort, Venlo

zondag 28 mei 2017

Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bird & Sheep - Yakanuko Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Volle Bloei Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theaterpand Weesp, Weesp

maandag 29 mei 2017

20:30
Tom Green Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Parktheater, Eindhoven
1
20:00
De Grote Improvisatieshow AFAS Circustheater, Scheveningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 30 mei 2017

20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jim Norton Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Iemand Anders Toneelschuur, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 31 mei 2017

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië Flint, Amersfoort
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jim Norton Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
1
Martijn Koning - Koning van de Lach Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mike Boddé - De Geurige Man Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

donderdag 01 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon De Kargadoor, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Schalm, Veldhoven

vrijdag 02 juni 2017

Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadstheater Arnhem, Arnhem
William Boeva - Reset Casino Beringen, Beringen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Ploeg - Pilp Fuction Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Schouwburg Venray, Venray

zaterdag 03 juni 2017

20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Theo Maassen
Theo Maassen Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
William Boeva - Reset C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
De Ploeg - Pilp Fuction Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Iemand Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pagina -176