Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Poorthuis
Peer
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De hoogte
Winsum
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Lochem
Lochem
Wesopa Weesp
Weesp
De Maaspoort
Venlo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Chassé Theater
Breda
Comedy Cafe
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Zoetegem
Zottegem
Wilminktheater
Enschede
De Domijnen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
S.C.C. De Enck
Oirschot
DeLaMar
Amsterdam
Dok6
Panningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 03 maart 2018
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
zondag 04 maart 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
dinsdag 06 maart 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 07 maart 2018
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 08 maart 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn