Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Palethe
Overpelt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Munttheater
Weert
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maagd
Bergen op Zoom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Colosseum Dokkum
Dokkum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Eendracht
Gemert
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C Warenar
Wassenaar
Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Spant!
Bussum
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Musiater
Zevenaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
donderdag 16 mei 2019
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 17 mei 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
zaterdag 18 mei 2019
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 19 mei 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 20 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2019
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede