CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -177
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 31 mei
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
do 01 jun
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Willem
Papendrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Kargadoor
Utrecht
vr 02 jun
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Theaters Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Casino Beringen
Beringen
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Venray
Venray
za 03 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Markant Uden
Uden
zo 04 jun
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
ma 05 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 06 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
wo 07 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
do 08 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
vr 09 jun
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
1
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
za 10 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 11 jun
Theaters Tilburg
Tilburg
ma 12 jun
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
di 13 jun
20:00
Parktheater
Eindhoven
wo 14 jun
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
do 15 jun
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
2
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
vr 16 jun
Diligentia
Den Haag
De Zwalmparel
Zwalm
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
za 17 jun
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 18 jun
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Meervaart
Amsterdam

woensdag 31 mei 2017

20:15
Jim Norton Meervaart, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Kampanje, Den Helder

donderdag 01 juni 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kommil Foo - Schoft De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Parktheater, Eindhoven
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon De Kargadoor, Utrecht

vrijdag 02 juni 2017

Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
1
De Ploeg - Pilp Fuction Theaters Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset Casino Beringen, Beringen
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Iemand Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Schouwburg Venray, Venray

zaterdag 03 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction Theaters Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Iemand Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Foto Theo Maassen
Theo Maassen Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut Meervaart, Amsterdam
20:15
William Boeva - Reset C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Markant Uden, Uden

zondag 04 juni 2017

Marc-Marie Huijbregts Theaters Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Schoft De Kleine Komedie, Amsterdam
1

maandag 05 juni 2017

Kommil Foo - Schoft De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 06 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Toneelschuur, Haarlem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

woensdag 07 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Spot Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Zaantheater, Zaandam

donderdag 08 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Stoep, Spijkenisse
1
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Wilminktheater, Enschede

vrijdag 09 juni 2017

Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Stoep, Spijkenisse
1
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Chassé Theater, Breda
20:00
Pieter Derks - Spot Parktheater, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Schalm, Veldhoven
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

zaterdag 10 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Parktheater, Eindhoven
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Martiniplaza, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 11 juni 2017

Karin Bloemen - Volle Bloei Theaters Tilburg, Tilburg

maandag 12 juni 2017

20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk AFAS Circustheater, Scheveningen

dinsdag 13 juni 2017

20:00
Jandino Asporaat - Keihard Parktheater, Eindhoven

woensdag 14 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater Geert Teis, Stadskanaal

donderdag 15 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater Geert Teis, Stadskanaal
2
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Gabbers Ziggo Dome, Amsterdam

vrijdag 16 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset De Zwalmparel, Zwalm
20:00
Pieter Derks Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Gabbers Ziggo Dome, Amsterdam

zaterdag 17 juni 2017

Daniël Arends - De Afterparty Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Micha Wertheim - De Hik Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Gabbers Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gabbers Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Russell Howard - Around The World Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 18 juni 2017

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Russell Howard - Around The World Meervaart, Amsterdam
Pagina -177