Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Almere
Almere
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
14:30
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Kolk
Assen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Prinsenhof
Best
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
20:00
Concertgebouw
Brugge
Theater PePijn
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Prinsenhof
Best
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Veste
Delft
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Munttheater
Weert
zaterdag 30 april 2016
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
zondag 01 mei 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
maandag 02 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 mei 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 04 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 05 mei 2016
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 06 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
zaterdag 07 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 08 mei 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 11 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten
Munttheater, Weert