Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Casino Beringen
Beringen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
De Zwalmparel
Zwalm
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
14:30
Ziggo Dome
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
14:30
Q-Factory
Amsterdam
donderdag 01 juni 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon
De Kargadoor, Utrecht
vrijdag 02 juni 2017
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 03 juni 2017
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 04 juni 2017
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 07 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 08 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 09 juni 2017
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 10 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 11 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 12 juni 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
woensdag 14 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
donderdag 15 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 16 juni 2017
William Boeva - Reset
De Zwalmparel, Zwalm
20:00
Pieter Derks
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
zaterdag 17 juni 2017
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
14:30
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zondag 18 juni 2017
20:15
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 21 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 22 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
vrijdag 23 juni 2017
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mark van de Veerdonk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 24 juni 2017
21:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - En dan?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 juni 2017
20:30
Tom Sligting
De Flux, Zaandam
14:30
Q-Comedy
Q-Factory, Amsterdam