CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -178
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 sep
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
ma 12 sep
Theaterhotel Almelo
Almelo
di 13 sep
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
wo 14 sep
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 15 sep
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parktheater
Eindhoven
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
vr 16 sep
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Vestzaktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dillewijn
Ankeveen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 17 sep
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Schattelijn
Geertruidenberg
Flint
Amersfoort
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
zo 18 sep
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
ma 19 sep
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 20 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 21 sep
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
do 22 sep
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam

zaterdag 10 september 2016

Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theaters Tilburg, Tilburg
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Oldenosborn - #Life De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater PePijn, Den Haag
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

maandag 12 september 2016

Youp van 't Hek - Licht Theaterhotel Almelo, Almelo

dinsdag 13 september 2016

Martijn Koning - Koning van de Lach Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht Theaterhotel Almelo, Almelo

woensdag 14 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Mini & Maxi Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Werftheater, Utrecht
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem

donderdag 15 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Herbakker, Eeklo
Foto Theo Maassen - Kwaad tot erger
Theo Maassen - Kwaad tot erger Parktheater, Eindhoven
1
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Betty Asfalt Complex, Amsterdam

vrijdag 16 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Chassé Theater, Breda
Minou Bosua - Minoux Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen Vestzaktheater, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Scheldetheater, Terneuzen
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mini & Maxi Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte De Dillewijn, Ankeveen
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Het Veur Theater, Leidschendam

zaterdag 17 september 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ton Kas - JABROER Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind S.C.C. De Ruchte, Someren
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars De Schattelijn, Geertruidenberg
Mini & Maxi Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater de Schuur, Zevenbergen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Dakota, Den Haag
20:30
André Manuel - De Onzen Theater De Verbeelding, Purmerend

zondag 18 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen

maandag 19 september 2016

Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 20 september 2016

Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret Diligentia, Den Haag
20:00
Steve-O TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 21 september 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Meervaart, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Bouwkunde, Deventer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR - Draai het eens om De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mini & Maxi Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Meerpaal, Dronten
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Klooster, Woerden
20:30
Cabarestafette Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

donderdag 22 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -178