CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -178
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 apr
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Veste
Delft
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
do 07 apr
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 08 apr
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zinin
Nijverdal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
za 09 apr
Theater de Hasselbak
Eemnes
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Almere
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag

woensdag 06 april 2016

Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Lenette van Dongen - Tegenwind Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Intouchables Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Peter Heerschop Theater De Veste, Delft
1
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Cameretten Finalistentournee Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater Het Heerenlogement, Beusichem

donderdag 07 april 2016

Kirsten van Teijn - Heilloos Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour Lindenberg Theater, Nijmegen
Jacquelien de Savornin Lohman Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Purmaryn, Purmerend
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Doorgefokt Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends De Reggehof, Goor
20:15
Ali B - Je Suis Ali KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Hans Teeuwen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Cameretten Finalistentournee Witte Theater, IJmuiden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 08 april 2016

Alex Roeka - Voort! Theater Bouwkunde, Deventer
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - De Partizanen Theater Zinin, Nijverdal
Jacquelien de Savornin Lohman Philharmonie Haarlem, Haarlem
Kasper van Kooten Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Op het laatste moment Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Stoep, Spijkenisse
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Aarsman - Zelf weten Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Flint, Amersfoort
20:00
Cameretten Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schouwburg Venray, Venray
20:00
Intouchables Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Prismare, Enschede
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Meervaart, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Molenberg, Delfzijl
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
André Manuel Podium Hoge Woerd, De Meern

zaterdag 09 april 2016

Martin Simek Theater de Hasselbak, Eemnes
Alex Roeka - Voort! Energiehuis, Dordrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Blauwe Kei, Veghel
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour De Kunstgreep, Oostzaan
De Partizanen - De Partizanen C.C. Bacchus, Aalsmeer
Dorine Wiersma De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van Kooten Theater de Koornbeurs, Franeker
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Almere, Almere
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater 't Speelhuis, Helmond
1
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
Pagina -178