CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -178
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 apr
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 07 apr
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Reggehof
Goor
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 08 apr
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Prismare
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Junushoff Theater
Wageningen
za 09 apr
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Hasselbak
Eemnes
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Schattelijn
Geertruidenberg

woensdag 06 april 2016

Lenette van Dongen - Tegenwind Parktheater, Eindhoven
20:30
Cameretten Finalistentournee Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Louter Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

donderdag 07 april 2016

20:15
Ali B - Je Suis Ali KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends De Reggehof, Goor
Kirsten van Teijn - Heilloos Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jacquelien de Savornin Lohman Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hans Teeuwen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten Finalistentournee Witte Theater, IJmuiden
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 08 april 2016

20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Je Suis Ali Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
André Manuel Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Roeka - Voort! Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Prismare, Enschede
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater 't Pand, Gorinchem
Jacquelien de Savornin Lohman Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Partizanen - De Partizanen Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim - Zo doen we dat hier Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Aarsman - Zelf weten Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Intouchables Agnietenhof, Tiel
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cameretten Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
Lenette van Dongen - Tegenwind Junushoff Theater, Wageningen

zaterdag 09 april 2016

20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - De Partizanen C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Johan Goossens - Daglicht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Almere, Almere
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik - Nieuw Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Dakota, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Theater RhederArt, Dieren
Alex Roeka - Voort! Energiehuis, Dordrecht
Martin Simek Theater de Hasselbak, Eemnes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Wilminktheater, Enschede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van Kooten Theater de Koornbeurs, Franeker
Dorine Wiersma De Schattelijn, Geertruidenberg
Pagina -178