Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. De kern
Wilrijk
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schuur
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Domijnen
Sittard
20:00
De Roma
Antwerpen
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 04 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 05 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
zondag 06 mei 2018
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
maandag 07 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 mei 2018
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
woensdag 09 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
donderdag 10 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 11 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam