Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:15
Zaantheater
Zaandam
C.C. De kern
Wilrijk
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Domijnen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Figi Theater
Zeist
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
CulturA & Zo
Nootdorp
DeMess
Naarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
vrijdag 04 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 05 mei 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 06 mei 2018
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
maandag 07 mei 2018
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 08 mei 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 mei 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 10 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 mei 2018
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord