Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
De Muze
Noordwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kwartier
Stolwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Weijer
Boxmeer
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Sneek
Sneek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Lochem
Lochem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Meervaart
Amsterdam
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zaterdag 09 februari 2019
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
zondag 10 februari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 11 februari 2019
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 12 februari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 februari 2019
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo