CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -17
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 05 mrt
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 06 mrt
De Molenberg
Delfzijl
15:30
Theater De Tuin
Leusden
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 07 mrt
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Capitole
Gent
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
di 08 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Capitole
Gent
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Orpheus
Apeldoorn
wo 09 mrt
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
19:00
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Orpheus
Apeldoorn
do 10 mrt
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
NatLab
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
vr 11 mrt
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem

zaterdag 05 maart 2022

20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
André Manuel - Sneu Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Posttheater, Arnhem
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Meervaart, Amsterdam

zondag 06 maart 2022

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Molenberg, Delfzijl
15:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater De Tuin, Leusden
18:00
Maxime Gasteuil Koninklijk Circus, Brussel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Lisa Loeb - Extase De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 07 maart 2022

Kasper van der Laan - 1 Kilo De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

dinsdag 08 maart 2022

Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - De laatste ronde Munttheater, Weert
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino - Opgefokt Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Agnietenhof, Tiel
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Flint, Amersfoort
20:30
Anuar - Eerlijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Orpheus, Apeldoorn

woensdag 09 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - De laatste ronde Munttheater, Weert
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agnietenhof, Tiel
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino - Opgefokt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
André Manuel - Sneu Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Focus Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater De Omval, Diemen
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Chassé Theater, Breda
20:30
Lonneke Dort - Allemaal Of Niemand Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Orpheus, Apeldoorn

donderdag 10 maart 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! De Maagd, Bergen op Zoom
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment NatLab, Eindhoven
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Orpheus, Apeldoorn
20:00
LOS - Lusten en Lasten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Knock Out Comedy Crew - Nee, Dat Kan Echt Niet ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Louis C.K. Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Jandino - Opgefokt Markant Uden, Uden
20:15
Andries Tunru - In Theorie Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rayen Panday - Focus Posttheater, Arnhem
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater De Storm, Winterswijk

vrijdag 11 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Agnietenhof, Tiel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Hoe dan?! De Muze, Noordwijk
Karin Bruers - Love is Wonderful! Markant Uden, Uden
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK Posttheater, Arnhem
Pagina -17