CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -17
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 13 apr
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Toomler Theater
Amsterdam
di 14 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
wo 15 apr
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Het spectrum
Schijndel
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Parochiehuis
Delden
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 16 apr
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Beun
Heiloo
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Stoep
Spijkenisse
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theaters Tilburg
Tilburg
Cultura
Ede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Concordia
Enschede
Ons Tejater
Lieshout
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Taverne
Bergen
vr 17 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda

maandag 13 april 2020

Brigitte Kaandorp - Eh... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends / David Linszen Toomler Theater, Amsterdam

dinsdag 14 april 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kom Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Hunkert Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Orpheus, Apeldoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Spiegel, Zwolle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brigitte Kaandorp - Eh... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Eendracht, Gemert
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
Grof geschud - Lijmen Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Parktheater, Eindhoven
Plien & Bianca - En nu dan? ATLAS Theater, Emmen
Rayen Panday - Trigger De Harmonie, Leeuwarden
The Silent Comedy DeLaMar, Amsterdam

woensdag 15 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Spiegel, Zwolle
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het spectrum, Schijndel
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Try Out Theater Bouwkunde, Deventer
Marco Lopes - Wees blij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nina De La Parra - Gods wegen Theater De Omval, Diemen
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden Het Parochiehuis, Delden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts Theater de Purmaryn, Purmerend
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stefano Keizers - Sorry Baby Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 16 april 2020

Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Singer Theater, Laren
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Verte Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Hunkert De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán C.C. De Kimpel, Bilzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Beun, Heiloo
Claudia de Breij - NU Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - BASTA! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan? Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Souvenirs Junushoff Theater, Wageningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights Theaters Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee Cultura, Ede
Viggo Waas - De meestervoorspeller Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Flip Noorman - Love it! Theater Concordia, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ons Tejater, Lieshout
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Markant Uden, Uden
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Nieuwe Kolk, Assen
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - Unsexed Theater de Griffioen, Amstelveen
Bergen Lacht Taverne, Bergen

vrijdag 17 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theaters Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Trigger Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Kom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Hunkert Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Try Out Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Ervaring Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina -17