CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -17
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 mrt
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 30 mrt
Theater 't Pand
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Ons Tejater
Lieshout
C.C. De Werft
Geel
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
18:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Figi Theater
Zeist
ma 01 apr
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 02 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
wo 03 apr
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten

vrijdag 29 maart 2024

Rob Scheepers - Weerlicht C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Grof geschud - Kroost C.C. d'Lefte, Deerlijk
Tobi Kooiman - Best of 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Jouke - Sluikstort Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ashton Brothers - Brothers Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rundfunk - Schau Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tim Fransen - Try outs Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tjitske Reidinga - Portret De Meerpaal, Dronten
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Merijn Scholten - Team solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang De Maaspoort, Venlo
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater De Veste, Delft
20:15
Sezgin Gülec - Try outs Het Klooster, Woerden
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Saman Amini's Integratieplan (reprise) - Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lotte Velvet - Carrousel De Meerpaal, Dronten
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour NatLab, Eindhoven
20:30
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zaterdag 30 maart 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater 't Pand, Gorinchem
Christel de Laat - En door?! Agnietenhof, Tiel
Lucky Fonz III - Moederland Theater de Purmaryn, Purmerend
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Overkill Theater Ludens, Voorburg
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Theater de Spiegel, Zwolle
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom Theater PePijn, Den Haag
Yentl En De Boer - Modderkruipers Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Wat Als Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Karma Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Goudse Schouwburg, Gouda
Rob Scheepers - Weerlicht Ons Tejater, Lieshout
Grof geschud - Kroost C.C. De Werft, Geel
Tobi Kooiman - Best of 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar - Made in Holland Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem De Spil, Roeselare
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Stadsschouwburg Groningen, Groningen
18:00
ComedyPact Festival - on tour Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Wilfried De Jong En Caro Derkx - Haar In De Wind De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ashton Brothers - Brothers Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Schau Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Saman Amini - Saman Amini's Integratieplan Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet De Domijnen, Sittard
Foto Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Chassé Theater, Breda
1
20:00
Bert Van Den Bergh ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Munttheater, Weert
20:15
Guido Weijers - Momentum Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Merijn Scholten - Team solo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Andries Tunru - Marmer Theater Hof 88, Almelo
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater De Kik, Elst
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Tim Fransen - Try outs Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Figi Theater, Zeist

maandag 01 april 2024

Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Spiegel, Zwolle
Nina De La Parra - BloodBitches De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Ashton Brothers - Brothers Parktheater, Eindhoven
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 02 april 2024

Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Spiegel, Zwolle
Nina De La Parra - BloodBitches De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jimmy Dore Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Johan Petit - Kleine Jowanka gaat (nog eens) dood Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Schouwburg Odeon, Zwolle

woensdag 03 april 2024

Christel de Laat - En door?! Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Ja, Leuk Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater de Koornbeurs, Franeker
Yentl En De Boer - Modderkruipers Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Wat Als Parktheater, Eindhoven
Valentina Tóth - Wildbloei Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Net alsof De Maaspoort, Venlo
Grof geschud - Kroost Zaantheater, Zaandam
Chris Verlaan - De Kringloper Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater De Storm, Winterswijk
Roué Verveer - Gewoon Roué Oude Luxor Theater, Rotterdam
Riza Tisserand - 90's Kids Theater PePijn, Den Haag
19:30
Laura Ramoso - SIT UP STRAIGHT Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Brothers Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gavin Reijnders – Glittermoe Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed De Meenthe, Steenwijk
20:00
Soundos El Ahmadi Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Rosa Da Silva - A Vida Rosa De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jim Deddes - De Joardy Show Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pagina -17