Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Posttheater
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Sneek
Sneek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Theater De Willem
Papendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
De Domijnen
Sittard
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Naat Piek
Uden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Singer Theater
Laren
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
St. Jan Cultuur Roosendaal
Roosendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Naat Piek
Uden
Musis
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
DeLaMar
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Jan van Besouw
Goirle
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 14 april 2021
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - DNA
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Beperkt Houdbaar
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 15 april 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Verelst - Amai
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Walhalla, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Alex Agnew - an evening with
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Diligentia, Den Haag
LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - In het beste geval
Leidse Schouwburg, Leiden
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Meenthe, Steenwijk
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Het Kielzog, Hoogezand
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Posttheater, Arnhem
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 16 april 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Riza Tisserand
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Zaantheater, Zaandam
Pieter Verelst - Amai
De Domijnen, Sittard
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Peter Pannekoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Piepschuim - Grote Woorden
C.C Warenar, Wassenaar
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Naat Piek, Uden
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Markant Uden, Uden
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - In het beste geval
Parktheater, Eindhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 17 april 2021
Ronald Snijders - Een avond met mij
Singer Theater, Laren
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Het Veur Theater, Leidschendam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Parktheater, Eindhoven
Oude Liefde Roest Niet
St. Jan Cultuur Roosendaal, Roosendaal
20:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater aan de Schie, Schiedam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Naat Piek, Uden
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Piepschuim - Grote Woorden
De Harmonie, Leeuwarden
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Omval, Diemen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - In het beste geval
Chassé Theater, Breda
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Leest, Waalwijk
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
zondag 18 april 2021
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Anuar / Kor Hoebe / Murth Mossel
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 19 april 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Martiniplaza, Groningen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rayen Panday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sanne Wallis de Vries
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Roué Verveer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
dinsdag 20 april 2021
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rayen Panday
Het Nationale Theater , Den Haag
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - In het beste geval
De Muze, Noordwijk
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 21 april 2021
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Vlamousse - Saampies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino - Opgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Testevent: Rosa Da Silva - Rosa Verwacht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag