Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
de Berchplaets
Berghem
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
De Molenberg
Delfzijl
15:30
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Capitole
Gent
Munttheater
Weert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Capitole
Gent
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Capitole
Gent
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
NatLab
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
zaterdag 05 maart 2022
20:15
Jandino - Opgefokt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Christel de Laat - Hoe dan?!
de Berchplaets, Berghem
17:00
Big Binge Of Comedy - Saturday
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
André Manuel - Sneu
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
zondag 06 maart 2022
18:00
Maxime Gasteuil
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Lisa Loeb - Extase
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Molenberg, Delfzijl
15:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater De Tuin, Leusden
maandag 07 maart 2022
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
dinsdag 08 maart 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Flint, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Oosterpoort, Groningen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino - Opgefokt
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agnietenhof, Tiel
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Anuar - Eerlijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 09 maart 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Munttheater, Weert
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Rayen Panday - Focus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lonneke Dort - Allemaal Of Niemand
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Chassé Theater, Breda
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Omval, Diemen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
Het Klooster, Woerden
20:15
André Manuel - Sneu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
donderdag 10 maart 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rayen Panday - Focus
Posttheater, Arnhem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Louis C.K.
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Knock Out Comedy Crew - Nee, Dat Kan Echt Niet
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kirsten van Teijn - (S)experiment
NatLab, Eindhoven
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Markant Uden, Uden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Maagd, Bergen op Zoom
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 11 maart 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theaterhotel Almelo, Almelo