CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -17
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 05 mrt
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Scheldetheater
Terneuzen
zo 06 mrt
15:30
Theater De Tuin
Leusden
De Molenberg
Delfzijl
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
ma 07 mrt
20:00
Capitole
Gent
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
di 08 mrt
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Capitole
Gent
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Munttheater
Weert
wo 09 mrt
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater De Omval
Diemen
Capitole
Gent
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Munttheater
Weert
do 10 mrt
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
NatLab
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vr 11 mrt
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Muze
Noordwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Abdij
Geraardsbergen

zaterdag 05 maart 2022

20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Oosterpoort, Groningen
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Storm, Winterswijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater De Tuin, Leusden
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Singer Theater, Laren
20:00
Tineke Schouten - Dubbel ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Scheldetheater, Terneuzen

zondag 06 maart 2022

15:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater De Tuin, Leusden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Molenberg, Delfzijl
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Lisa Loeb - Extase De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Maxime Gasteuil Koninklijk Circus, Brussel

maandag 07 maart 2022

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Oosterpoort, Groningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

dinsdag 08 maart 2022

20:30
Anuar - Eerlijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Orpheus, Apeldoorn
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Agnietenhof, Tiel
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
20:00
Jandino - Opgefokt Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - De laatste ronde Munttheater, Weert

woensdag 09 maart 2022

20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agnietenhof, Tiel
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
André Manuel - Sneu Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas Het Klooster, Woerden
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Orpheus, Apeldoorn
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Orpheus, Apeldoorn
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater De Omval, Diemen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino - Opgefokt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Molenberg, Delfzijl
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Lonneke Dort - Allemaal Of Niemand Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Focus Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - De laatste ronde Munttheater, Weert

donderdag 10 maart 2022

20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Andries Tunru - In Theorie Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Meenthe, Steenwijk
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Hoe dan?! De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Orpheus, Apeldoorn
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino - Opgefokt Markant Uden, Uden
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - (S)experiment NatLab, Eindhoven
20:00
Knock Out Comedy Crew - Nee, Dat Kan Echt Niet ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
LOS - Lusten en Lasten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Louis C.K. Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? ATLAS Theater, Emmen
20:30
Rayen Panday - Focus Posttheater, Arnhem
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

vrijdag 11 maart 2022

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Boxtel, Boxtel
20:30
André Manuel - Sneu Schouwburg Amphion, Doetinchem
Christel de Laat - Hoe dan?! De Muze, Noordwijk
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Pagina -17