CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -17
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 09 mrt
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Orpheus
Apeldoorn
do 10 mrt
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
NatLab
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
vr 11 mrt
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DNK
Assen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Podium heino
Heino
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
za 12 mrt
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Schie
Schiedam
Drommedaris
Enkhuizen
De Meerpaal
Dronten
1
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Vianen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem

woensdag 09 maart 2022

20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino - Opgefokt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
André Manuel - Sneu Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Focus Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater De Omval, Diemen
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Chassé Theater, Breda
20:30
Lonneke Dort - Allemaal Of Niemand Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Orpheus, Apeldoorn

donderdag 10 maart 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! De Maagd, Bergen op Zoom
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment NatLab, Eindhoven
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Orpheus, Apeldoorn
20:00
LOS - Lusten en Lasten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Knock Out Comedy Crew - Nee, Dat Kan Echt Niet ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Louis C.K. Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Jandino - Opgefokt Markant Uden, Uden
20:15
Andries Tunru - In Theorie Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rayen Panday - Focus Posttheater, Arnhem
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater De Storm, Winterswijk

vrijdag 11 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Agnietenhof, Tiel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Hoe dan?! De Muze, Noordwijk
Karin Bruers - Love is Wonderful! Markant Uden, Uden
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Posttheater, Arnhem
Foto Youp van 't Hek - De laatste ronde
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater De Leest, Waalwijk
1
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen DNK, Assen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Boxtel, Boxtel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Het spectrum, Schijndel
20:30
Max van den Burg Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - De Meesterkraker Theater Ludens, Voorburg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Theater De Omval, Diemen
20:30
Rayen Panday - Focus De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Podium heino, Heino
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Merijn Scholten - Solo Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
André Manuel - Sneu Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Theater de Griffioen, Amstelveen

zaterdag 12 maart 2022

Man, man, man, de Podcast Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Fulcotheater, IJsselstein
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Drommedaris, Enkhuizen
Christel de Laat - Hoe dan?! De Meerpaal, Dronten
1
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Aan de Slinger, Houten
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater Vianen, Vianen
Kasper van der Laan - 1 Kilo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Posttheater, Arnhem
Pagina -17