CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -179
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 okt
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
vr 15 okt
Theater 't Pand
Gorinchem
Ledeltheater
Oostburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Pand P
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Klif
Nijmegen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meerpaal
Dronten
Theater de Bussel
Oosterhout
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
za 16 okt
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Minnepoort
Leuven
De Weijer
Boxmeer
Theater Concordia
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Sneek
Sneek
De Zwaan
Uitgeest
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium heino
Heino
Theater De Storm
Winterswijk
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen

donderdag 14 oktober 2021

20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Veluvine, Nunspeet
20:15
LOS - Lusten en Lasten Flint, Amersfoort
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed BREStheater, Brielle
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Posttheater, Arnhem
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Lisa Loeb - Extase Den heuvel, Alphen

vrijdag 15 oktober 2021

Grof geschud - Broeden Theater 't Pand, Gorinchem
Els de Schepper - Ziet ze vliegen Ledeltheater, Oostburg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Pand P, Eindhoven
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet De Klif, Nijmegen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jan Beuving - Restante Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Leidse Schouwburg, Leiden
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Meerpaal, Dronten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Bussel, Oosterhout
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werkplaats Walhalla, Rotterdam
19:00
LOS - Lusten en Lasten Flint, Amersfoort
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
André Manuel - Sneu Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Weijer, Boxmeer
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Flint, Amersfoort
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Oldenhermanns - FCKED Dok6, Panningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Spant!, Bussum
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas De Meenthe, Steenwijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lebbis - De Ziel Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater Ludens, Voorburg
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
René van Meurs - Hunkert Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater PePijn, Den Haag
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou DeMess, Naarden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel De Kleine Willem, Enschede
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Podium Mozaiek, Amsterdam

zaterdag 16 oktober 2021

Els de Schepper - Ziet ze vliegen Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken Minnepoort, Leuven
Pieter Derks - Uit het niets De Weijer, Boxmeer
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Concordia, Enschede
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Sneek, Sneek
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet De Zwaan, Uitgeest
Nathalie Baartman - SNAK Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Kirsten van Teijn - (S)experiment Chassé Theater, Breda
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater De Leest, Waalwijk
Jan Beuving - Restante Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Podium heino, Heino
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater De Storm, Winterswijk
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werkplaats Walhalla, Rotterdam
19:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Orpheus, Apeldoorn
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Parktheater, Eindhoven
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij De Doelen, Rotterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Bon theater, Medemblik
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
André Manuel - Sneu Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren ATLAS Theater, Emmen
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina -179