Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Warande
Turnhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
zondag 24 april 2016
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 25 april 2016
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 26 april 2016
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 29 april 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 30 april 2016
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel