Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Parnassos
Utrecht
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Deurne
Deurne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Klameare
Workum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Speeldoos
Baarn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 05 oktober 2018
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 06 oktober 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 07 oktober 2018
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
maandag 08 oktober 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 10 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 11 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse