Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Speeldoos
Vught
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Noorderkerk
Sneek
De Domijnen
Sittard
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
De Klif
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Het Kwartier
Stolwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
donderdag 07 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 08 februari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 februari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek