CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -180
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 feb
Theater Idea
Soest
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 23 feb
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
De Molenberg
Delfzijl
1
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 24 feb
Toomler Theater
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Jan van Besouw
Goirle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Lievekamp
Oss
De Schattelijn
Geertruidenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Blauwe Kei
Veghel
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Sneek
Sneek
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Reggehof
Goor
Zaantheater
Zaandam
Theater De Klinker
Winschoten
1
Theater De Kolk
Assen
2
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden

donderdag 22 februari 2018

Fuad Hassen - Held Theater Idea, Soest
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Spot Theater 't Speelhuis, Helmond
Leon van der Zanden - Kameleon Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Bussel, Oosterhout
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio De Muze, Noordwijk
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem De Kleine Willem, Enschede
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 23 februari 2018

William Boeva - Reset Luctor et Emergo, Rilland
William Boeva - Reset Podium Reimerswaal, Rilland
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Troosten Het Veur Theater, Leidschendam
Marco Lopes - Moedt Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Martien van Doorne, Deurne
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Ter Dilft, Bornem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan! Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Kameleon Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty De Molenberg, Delfzijl
1
Lebbis - De Bovengrens Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Yentl & de Boer - Magie Het Klooster, Woerden
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Het Musiater, Zevenaar
20:15
Percossa - BAM! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater De Omval, Diemen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater De Kolk, Assen
20:30
LOS muziektheater - VAST Meervaart, Amsterdam

zaterdag 24 februari 2018

Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
Percossa - BAM! C.C. Guldenberg, Wevelgem
William Boeva - Reset Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten - Finalistentournee 2017 De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Troosten KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marco Lopes - Moedt Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jeroen van Merwijk - Lucky ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Stefano Keizers - Erg heel De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan! Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot Theater Sneek, Sneek
Karin Bloemen - Volle Bloei Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk De Reggehof, Goor
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen Theater De Klinker, Winschoten
1
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Kolk, Assen
2
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Kardol Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie Bon theater, Medemblik
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Leidse Schouwburg, Leiden
Pagina -180