Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Sneek
Sneek
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Carrousel
Ommen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Podium Vlieland
Vlieland
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Bellevue
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Munttheater
Weert
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Floralis
Lisse
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Het Klooster
Woerden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zaterdag 06 oktober 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
zondag 07 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
maandag 08 oktober 2018
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 10 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 11 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Carrousel, Ommen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posthuis Theater, Heerenveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 12 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis