CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -181
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 okt
20:30
Posttheater
Arnhem
do 07 okt
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theaterkerk Hemels
Twisk
Diligentia
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Mimik
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
vr 08 okt
Theater Hofpoort
Coevorden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Omval
Diemen
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Parnassos
Utrecht
De Horst
Venhorst
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
S.C.C. De Ruchte
Someren
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
za 09 okt
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
De Reggehof
Goor
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn

woensdag 06 oktober 2021

20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Posttheater, Arnhem

donderdag 07 oktober 2021

Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Uit het niets Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theaterkerk Hemels, Twisk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater De Boerderij, Huizen
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg Venray, Venray
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Ali B - Koorts Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - Hunkert Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. De tippe, Vledder
20:00
Christel de Laat - Hoe dan?! Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette 21-22 Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Singer Theater, Laren
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Koningshof, Maassluis
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
André Manuel - Sneu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Mimik, Deventer
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Andries Tunru - In Theorie Posttheater, Arnhem
20:30
Jandino - Opgefokt Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadstheater Arnhem, Arnhem

vrijdag 08 oktober 2021

Debby Petter - De liefde voorbij Theater Hofpoort, Coevorden
Pieter Derks - Uit het niets Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - SNAK C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Restante C.C. Parnassos, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?! De Horst, Venhorst
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg Venray, Venray
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Spant!, Bussum
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook S.C.C. De Ruchte, Someren
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater De Tuin, Leusden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel De Reggehof, Goor
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Jimmy Carr De Oosterpoort, Groningen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
René van Meurs - Hunkert De Maaspoort, Venlo
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg Venray, Venray
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Munttheater, Weert
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Spant!, Bussum
20:30
André Manuel - Sneu Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lebbis - De Ziel Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Wilminktheater, Enschede
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Posttheater, Arnhem
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Posttheater, Arnhem
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Parktheater, Eindhoven
20:30
Jandino - Opgefokt Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadstheater Arnhem, Arnhem

zaterdag 09 oktober 2021

Grof geschud - Broeden Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - SNAK Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving - Restante Theater Idea, Soest
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroens Clan - Tere Zieltjes De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! De Reggehof, Goor
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Man, man, man, de Podcast Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina -181