CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -181
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 04 okt
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Musis
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Perron-3
Rosmalen
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 05 okt
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Winsinghhof
Roden
Dok6
Panningen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Rietveld Theater
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. 't Gasthoes
Horst
Podium 36
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
De Weijer
Boxmeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Venray
Venray
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Parnassos
Utrecht
1
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 06 okt
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Deurne
Deurne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Klameare
Workum
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
zo 07 okt
Theater Mozaïek
Zuidlaren

donderdag 04 oktober 2018

Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kaasfabriek , Wormer
Paul de Leeuw - Vette Pech! Musis, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Dakota, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater De Lievekamp, Oss
Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry Perron-3, Rosmalen
1
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Zalencentrum de Treemter, Balk
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon HAN Campustheater, Nijmegen
19:30
David Cross Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Purper - Purper's Passie Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 05 oktober 2018

00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sounds Niets te verliezen De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Dok6, Panningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Blauwe Kei, Veghel
Matroesjka - Brainwash Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - De Bovengrens De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights De Meerpaal, Dronten
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Rietveld Theater, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?! C.C. 't Gasthoes, Horst
Arno van der Heyden - Heksenjacht Podium 36, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Weijer, Boxmeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten J.C. Pardoes, Hoogwoud
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Later was alles beter Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry C.C. Parnassos, Utrecht
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emilio Guzman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 06 oktober 2018

00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash Theater De Tuin, Leusden
Bert Gabriels - Gelukzoeker S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights De Meerpaal, Dronten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?! C.C. Deurne, Deurne
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Ploeg Ultimatum Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren C.C. De Klameare, Workum
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cultuurcentrum GO, Leerdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan! Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Purper - Purper's Passie De Reggehof, Goor
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Meervaart, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theaters Tilburg, Tilburg

zondag 07 oktober 2018

Matroesjka - Brainwash Theater Mozaïek, Zuidlaren
Pagina -181