CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -181
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 18 dec
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
1
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
wo 19 dec
DeLaMar
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AINSI
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
De Meenthe
Steenwijk
Pitboel Theater
Sittard
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
do 20 dec
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Martiniplaza
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 21 dec
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Figi Theater
Zeist
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kielzog
Hoogezand
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Omval
Diemen
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Perron-3
Rosmalen

dinsdag 18 december 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
1
Ton Kas - Kakmaker Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Meervaart, Amsterdam

woensdag 19 december 2018

Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Martijn Kardol - Bang Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset AINSI, Maastricht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - UNSEXED Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Dok6, Panningen
Jan Beuving - Rotatie Theater De Willem, Papendrecht
Matroesjka - Brainwash De Meenthe, Steenwijk
Arie Vuyk - Oudejaarsconference Pitboel Theater, Sittard
Patrick Laureij Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Louise Korthals - Alles is er Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Anne-Marie Jung - Ram De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Freek de Jonge - De Suppoost Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Singer Theater, Laren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
Ton Kas - Kakmaker Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Parktheater, Eindhoven
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

donderdag 20 december 2018

Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Stadstheater de Bond, Oldenzaal
William Boeva - Reset Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg Heel Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Hof 88, Almelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er Theater de Schalm, Veldhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - Waar was ik? Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne-Marie Jung - Ram Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Emilio Guzman - Kom dan! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
20:00
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie Spant!, Bussum
20:15
Martijn Kardol - Bang Cultura, Ede
20:15
Ton Kas - Kakmaker Meervaart, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht Werftheater, Utrecht

vrijdag 21 december 2018

Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Nieuwe Kolk, Assen
Maartje & Kine - Vibrato Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Kennemer Theater, Beverwijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jan Beuving - Rotatie Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne-Marie Jung - Ram Het Kielzog, Hoogezand
Freek de Jonge - De Suppoost Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kattendans, Bergeijk
20:00
Martijn Kardol - Bang Perron-3, Rosmalen
Pagina -181