Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kukeleku
Horst
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
01:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Groene Engel
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
zaterdag 19 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 20 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 21 maart 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 22 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
woensdag 23 maart 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
donderdag 24 maart 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 25 maart 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand