CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -181
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 jun
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
vr 03 jun
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
za 04 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zo 05 jun
Heineken Music Hall
Amsterdam
ma 06 jun
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 07 jun
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 08 jun
20:30
Hofman Café
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
do 09 jun
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 10 jun
Theater de Spiegel
Zwolle
De Warande
Turnhout
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
1
za 11 jun
Theater de Spiegel
Zwolle
Ethias Arena
Hasselt
1
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
1
zo 12 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Q-Factory
Amsterdam
di 14 jun
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 15 jun
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
do 16 jun
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
vr 17 jun
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Ons theater
Bilthoven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
za 18 jun
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
zo 19 jun
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
di 21 jun
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
wo 22 jun
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
do 23 jun
30CC/Schouwburg
Leuven
GC 't Heilaar
Beerse
Ziggo Dome
Amsterdam
2
vr 24 jun
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
5
3
za 25 jun
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
zo 26 jun
21:00
Café Nassau
Breda
Orpheus
Apeldoorn
1
ma 27 jun
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
wo 29 jun
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Parktheater
Eindhoven
do 30 jun
Capitole
Gent
20:00
Parktheater
Eindhoven
za 02 jul
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam

donderdag 02 juni 2016

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bart Melief / Tom Sligting Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables Schouwburg Almere, Almere

vrijdag 03 juni 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Op het laatste moment Parktheater, Eindhoven
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables Flint, Amersfoort
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zaterdag 04 juni 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Leids Cabaret Festival - finalistentour Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Welkom bij de Fresku Show Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Parktheater, Eindhoven
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen World Forum CC, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg Comedy Cafe, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables Flint, Amersfoort
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zondag 05 juni 2016

Foto Trevor Noah
Trevor Noah Heineken Music Hall, Amsterdam

maandag 06 juni 2016

Youp van 't Hek - Licht Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hans Teeuwen AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - Tegenwind Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 07 juni 2016

Youp van 't Hek - Licht Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 08 juni 2016

20:30
Chris van der Ende Hofman Café, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Intouchables Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:30
Victor Luis van Es Comedy Cafe, Amsterdam
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 09 juni 2016

Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Intouchables Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Parktheater, Eindhoven
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es Comedy Cafe, Amsterdam
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 10 juni 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business De Warande, Turnhout
20:15
Ronald Goedemondt Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:00
Intouchables Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach Comedy Cafe, Amsterdam
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
1

zaterdag 11 juni 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Ethias Arena, Hasselt
1
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg Comedy Cafe, Amsterdam
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
1

zondag 12 juni 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow Q-Factory, Amsterdam

dinsdag 14 juni 2016

20:00
Intouchables Theater de Spiegel, Zwolle
Dorine Wiersma De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 15 juni 2016

20:00
Intouchables Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Mark Waumans Comedy Cafe, Amsterdam

donderdag 16 juni 2016

20:15
Intouchables Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer Comedy Cafe, Amsterdam
Foto David Cross
David Cross Melkweg, Amsterdam
1

vrijdag 17 juni 2016

20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy De Flux, Zaandam
20:15
Intouchables Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dorine Wiersma Ons theater, Bilthoven
20:00
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach Comedy Cafe, Amsterdam

zaterdag 18 juni 2016

Youp van 't Hek - Licht Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Intouchables Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Vincent Geers Comedy Cafe, Amsterdam

zondag 19 juni 2016

15:00
Intouchables Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

dinsdag 21 juni 2016

Hans Teeuwen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

woensdag 22 juni 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1

donderdag 23 juni 2016

Youp van 't Hek - Licht 30CC/Schouwburg, Leuven
Alex Agnew - Unfinished Business GC 't Heilaar, Beerse
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué Ziggo Dome, Amsterdam
2

vrijdag 24 juni 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Zoetegem, Zottegem
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es Comedy Cafe, Amsterdam
Foto GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué Ziggo Dome, Amsterdam
5
3

zaterdag 25 juni 2016

20:00
Hans Teeuwen Orpheus, Apeldoorn
20:30
Maartje & Kine Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting Comedy Cafe, Amsterdam

zondag 26 juni 2016

21:00
Arjan Kleton / Dario di Mango / Donald Olie / Hans Dekker / Nick Donde Café Nassau, Breda
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Orpheus, Apeldoorn
1

maandag 27 juni 2016

19:30
The Adam Carolla Show Melkweg, Amsterdam
1

woensdag 29 juni 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Hans Teeuwen Parktheater, Eindhoven

donderdag 30 juni 2016

Youp van 't Hek - Licht Capitole, Gent
20:00
Hans Teeuwen Parktheater, Eindhoven

zaterdag 02 juli 2016

20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Pagina -181