Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Munttheater
Weert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Reggehof
Goor
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Het Trefpunt
Warmond
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Velinx
Tongeren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Figi Theater
Zeist
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
donderdag 20 april 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 21 april 2017
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 22 april 2017
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 23 april 2017
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 25 april 2017
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 26 april 2017
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem