Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Wesopa Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
30CC/Schouwburg
Leuven
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Mol
Lier
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
De Djoelen
Oud-Turnhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
C-Mine
Genk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 21 april 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 22 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
zondag 23 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 24 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 25 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
woensdag 26 april 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 27 april 2017
William Boeva - Reset
C.C. De Mol, Lier
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 28 april 2017
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt?
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven