CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -182
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 mrt
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De KultuurKlup
Elst
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
zo 13 mrt
Beauforthuis
Austerlitz
Crown theater
Aalsmeer
Zaantheater
Zaandam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
di 15 mrt
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Witte Theater
IJmuiden
wo 16 mrt
Posthuis Theater
Heerenveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
do 17 mrt
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Schakel
Waregem
Het Veur Theater
Leidschendam
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 18 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
G.C. De Kluize
Oosterzele
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Parnassos
Utrecht
Diligentia
Den Haag
1
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Gryphus
Vierlingsbeek
P3
Purmerend
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk

zaterdag 12 maart 2016

20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier De KultuurKlup, Elst
20:15
Anne Jan Toonstra Theater de Hasselbak, Eemnes
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten Finalistentournee Theater Ludens, Voorburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater De Molen, Beuningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Chassé Theater, Breda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Intouchables DeLaMar, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Deventer Schouwburg, Deventer

zondag 13 maart 2016

Alex Roeka - Voort! Beauforthuis, Austerlitz
Lankmoed - Onvergetelijk Crown theater, Aalsmeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Zaantheater, Zaandam
14:30
Intouchables DeLaMar, Amsterdam
20:00
Puur gelul Gebr. De Nobel, Leiden

dinsdag 15 maart 2016

André Manuel - Het geval apart Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lebbis - De Paardenpoetser Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Doorgefokt De Meerpaal, Dronten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Intouchables Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Witte Theater, IJmuiden

woensdag 16 maart 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Posthuis Theater, Heerenveen
Cabarestafette TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. De Herbakker, Eeklo
Jacquelien de Savornin Lohman Theater De Boerderij, Huizen
Kasper van Kooten Theater De Leest, Waalwijk
Murth Mossel - Voors en tegens Theater De Omval, Diemen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Bellevue, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Doorgefokt Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Flint, Amersfoort
20:15
Intouchables Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Posttheater, Arnhem
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Musis, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater De Storm, Winterswijk

donderdag 17 maart 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. De Schakel, Waregem
Vincent Geers - Je moet het maar durven Het Veur Theater, Leidschendam
Comedy Kitchen Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Op het laatste moment Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Murth Mossel - Voors en tegens Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Willem, Papendrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Kolk, Assen
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Intouchables Chassé Theater, Breda
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je suis Ali Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Witte Theater, IJmuiden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Almere, Almere
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop De Maaspoort, Venlo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 18 maart 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour Meervaart, Amsterdam
Cabarestafette Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde G.C. De Kluize, Oosterzele
Hans Liberg - Jazz & Comedy Posthuis Theater, Heerenveen
Dorine Wiersma C.C. Parnassos, Utrecht
Foto Kasper van Kooten
Kasper van Kooten Diligentia, Den Haag
1
Roué Verveer - Op het laatste moment Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Gryphus, Vierlingsbeek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan P3, Purmerend
Hans Aarsman - Zelf weten Kantine Walhalla, Rotterdam
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pagina -182