CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -183
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 27 sep
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
di 28 sep
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
013
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Mezz
Breda
wo 29 sep
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Schalm
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 30 sep
Theater de Speeldoos
Baarn
Mimik
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Toegift
Den Hoorn
Posttheater
Arnhem
ATLAS Theater
Emmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
19:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
Diligentia
Den Haag
vr 01 okt
C.C. Stroud
Putten
Posthuis Theater
Heerenveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Concordia
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Beauforthuis
Austerlitz
't Theaterke
Best
Theater Idea
Soest
DRU Industriepark
Ulft
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg

maandag 27 september 2021

Drew Lynch DeLaMar, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Kom, Nieuwegein

dinsdag 28 september 2021

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Foto Henry van Loon
Henry van Loon Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
Peter Pannekoek Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater PePijn, Den Haag
Jimmy Carr 013, Tilburg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cabarestafette 21-22 Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Mimik, Deventer
20:30
Wart Kamps Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda

woensdag 29 september 2021

Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Beuving - Restante Het Parochiehuis, Delden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! ATLAS Theater, Emmen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Venray, Venray
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Orpheus, Apeldoorn
20:00
René van Meurs - Hunkert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parktheater, Eindhoven
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Mimik, Deventer
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Werftheater, Utrecht
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater PePijn, Den Haag
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 30 september 2021

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Speeldoos, Baarn
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Mimik, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet De Harmonie, Leeuwarden
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder De Toegift, Den Hoorn
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Posttheater, Arnhem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! ATLAS Theater, Emmen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Speelhuis, Helmond
Man, man, man, de Podcast Zaantheater, Zaandam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Diligentia, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Uit het niets Theater PePijn, Den Haag
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino - Opgefokt Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Inès Reg Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Koorts Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Veste, Delft
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Muze, Noordwijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Diligentia, Den Haag

vrijdag 01 oktober 2021

Debby Petter - De liefde voorbij C.C. Stroud, Putten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Posthuis Theater, Heerenveen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - 1 Kilo Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - SNAK Theater Concordia, Enschede
Jan Beuving - Restante Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Beauforthuis, Austerlitz
Christel de Laat - Hoe dan?! 't Theaterke, Best
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater Idea, Soest
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! DRU Industriepark, Ulft
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Zinin, Nijverdal
Peter Pannekoek Schouwburg Ogterop, Meppel
19:00
Anuar - Eerlijk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Diligentia, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Agnietenhof, Tiel
20:00
René van Meurs - Hunkert Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parktheater, Eindhoven
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Dok6, Panningen
20:15
André Manuel - Sneu Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger Hoftheater, Raalte
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Weijer, Boxmeer
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pagina -183