Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Molenberg
Delfzijl
Den heuvel
Alphen
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Schalm
Veldhoven
De Domijnen
Sittard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maagd
Bergen op Zoom
AINSI
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. De Pas
Heesch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Walhalla
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Kulturhus Holten
Holten
Posttheater
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Kulturhus
Borne
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater 't Pand
Gorinchem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Klooster
Woerden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
donderdag 18 april 2019
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 19 april 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
zaterdag 20 april 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn