CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -184
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 19 apr
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
do 20 apr
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
Theater Sneek
Sneek
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Meervaart
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 21 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Kennemer Theater
Beverwijk
De Velinx
Tongeren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 22 apr
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Wesopa Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden

woensdag 19 april 2017

20:15
Ali B - Je Suis Ali Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater De Boerderij, Huizen

donderdag 20 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut Munttheater, Weert
Mike Boddé - De Geurige Man Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de Lach Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - De Onzen Theater de Voorveghter, Hardenberg
George van Houts - Kom Plot Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Ploeg - Pilp Fuction Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Schoft Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Iemand Anders Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
William Boeva - Reset C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Keihard TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Matroesjka - Brainwash Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 21 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Even goede vrienden De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Kennemer Theater, Beverwijk
William Boeva - Reset De Velinx, Tongeren
Kommil Foo - Schoft Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Henry van Loon - Sleutelmoment TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater PePijn, Den Haag
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Spot Theater de Blauwe Kei, Veghel
Micha Wertheim - Iemand Anders Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Cameretten - Finalistentournee De Reggehof, Goor
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Trefpunt, Warmond
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rogier Kahlmann - Pose Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 22 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Figi Theater, Zeist
De Ploeg - Pilp Fuction Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Cinema Walburg, Hamont-Achel
Marjolijn van Kooten - Paniek Wesopa Weesp, Weesp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Iemand Anders Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
William Boeva - Reset C.C. De Werf, Aalst
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Parktheater, Eindhoven
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind De Harmonie, Leeuwarden
1
20:15
George van Houts - Kom Plot De Oosterpoort, Groningen
20:15
Matroesjka - Brainwash Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Markant Uden, Uden
20:30
Enge Buren - Ruk! Posttheater, Arnhem
20:30
Kommil Foo - Schoft De Harmonie, Leeuwarden
Pagina -184