Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
De Warande
Turnhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Wilminktheater
Enschede
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
Theater Bellevue
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Markant Uden
Uden
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Schouwburg Almere
Almere
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
14:30
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Kolk
Assen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Prinsenhof
Best
donderdag 28 april 2016
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 29 april 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 30 april 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
zondag 01 mei 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
maandag 02 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 mei 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 04 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 05 mei 2016
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 06 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best