CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -185
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 20 mrt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kukeleku
Horst
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 21 mrt
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
di 22 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 23 mrt
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Harderwijk
Harderwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
01:00
Theater PePijn
Den Haag
1
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
do 24 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Strombeek
Grimbergen
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
Koningshof
Maassluis
Theater De Willem
Papendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Groene Engel
Oss
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
1
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 25 mrt
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Musketon
Utrecht
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

zondag 20 maart 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Kukeleku, Horst
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 21 maart 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour De Weijer, Boxmeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 22 maart 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten Theater De Kolk, Assen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser Wilminktheater, Enschede
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Doorgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Theater aan het Vrijthof, Maastricht

woensdag 23 maart 2016

Alex Roeka - Voort! Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. De Kruisboog, Tienen
Vincent Geers - Je moet het maar durven Posttheater, Arnhem
Intouchables De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment Lindenberg Theater, Nijmegen
Niet Schieten! - Kusje erop Het Postkantoor, Bovenkarspel
Murth Mossel - Voors en tegens Theater Harderwijk, Harderwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Je Suis Ali De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend Oude Luxor Theater, Rotterdam
01:00
Ronald Snijders (cabaretier) Theater PePijn, Den Haag
1
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Mythe, Goes
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Johan Goossens - Daglicht Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon De Maaspoort, Venlo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theaters Tilburg, Tilburg

donderdag 24 maart 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Strombeek, Grimbergen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
Kasper van Kooten Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Harrie Babba Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment Koningshof, Maassluis
Lankmoed - Onvergetelijk Theater De Willem, Papendrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Schaffelaartheater, Barneveld
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater Hof 88, Almelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Aarsman - Zelf weten Groene Engel, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Je Suis Ali Theater Geert Teis, Stadskanaal
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Paardenpoetser Theater De Veste, Delft
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Philippe Geubels Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
1
20:15
Johan Goossens - Daglicht Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Diligentia, Den Haag
20:15
Intouchables De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Almere, Almere
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
André Manuel Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Maartje & Kine Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Leon van der Zanden Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Bert Gabriels Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 25 maart 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kattendans, Bergeijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadstheater Arnhem, Arnhem
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk Theater De Musketon, Utrecht
Nathalie Baartman - Louter Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep Het Kielzog, Hoogezand
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Intouchables Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -185