CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -185
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 30 nov
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Musis
Arnhem
do 01 dec
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Stroud
Putten
Theater De Klinker
Winschoten
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Domijnen
Sittard
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
2
1
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 02 dec
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Muze
Noordwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Spant!
Bussum
2
3
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Zaantheater
Zaandam

woensdag 30 november 2016

Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Musis, Arnhem

donderdag 01 december 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kirsten van Teijn - Zalf Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Daglicht C.C. Stroud, Putten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Even goede vrienden Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Speeldoos, Vught
André Manuel - De Onzen De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Ergens Anders Toneelschuur, Haarlem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Parktheater, Eindhoven
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben De Domijnen, Sittard
1
20:00
Martijn Koning Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Enge Buren - Ruk! Markant Uden, Uden
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees De Weijer, Boxmeer
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Weverij, Zierikzee
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Hof 88, Almelo
20:15
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Schouwburg Almere, Almere
2
1
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 02 december 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Ogterop, Meppel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf Jan van Besouw, Goirle
Johan Goossens - Daglicht Theater de Griffioen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Even goede vrienden De Molenberg, Delfzijl
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - JABROER Theater de Kom, Nieuwegein
Minou Bosua - Minoux C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind Wilminktheater, Enschede
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Muze, Noordwijk
André Manuel - De Onzen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Enge Buren - Ruk! DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Najib Amhali - (N)ergens goed voor De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Peter Heerschop - Van horen zeggen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Agnietenhof, Tiel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Parktheater, Eindhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Hans Liberg Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels Spant!, Bussum
2
3
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Zaantheater, Zaandam
Pagina -185