Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Klameare
Workum
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
De Zwaan
Uitgeest
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
De hoogte
Winsum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
De Speeldoos
Vught
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
donderdag 11 april 2019
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 april 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 april 2019
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein