Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Maaspoort
Venlo
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
De Toegift
Den Hoorn
C.C. Merksem
Merksem
De Meenthe
Steenwijk
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Concordia
Haastrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Gigant
Apeldoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
De Weijer
Boxmeer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Theothorne
Dieren
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flint
Amersfoort
Wilminktheater
Enschede
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Spant!
Bussum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 12 april 2019
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 13 april 2019
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 14 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn