CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -186
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 10 apr
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 11 apr
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Veluvine
Nunspeet
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Concordia
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 12 apr
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Tuin
Leusden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Ledeltheater
Oostburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Agora Theater Druten
Druten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Posttheater
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Singer Theater
Laren
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Ruchte
Someren

woensdag 10 april 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Parkgebouw, Rijssen
20:15
Thomas Acda - Motel Diligentia, Den Haag
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik? Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night Hofman Café, Utrecht

donderdag 11 april 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Breek De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - Magie Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ins Blau, Leiden
Oldenhermanns - UNSEXED Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles! Veluvine, Nunspeet
Matroesjka - Brainwash Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er Theater aan de Schie, Schiedam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Concordia, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz Kennemer Theater, Beverwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alex Ploeg Ultimatum Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Freek de Jonge - De Suppoost Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Hoftheater, Raalte
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan! Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Munttheater, Weert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Meervaart, Amsterdam
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a. De Maaspoort, Venlo
20:15
Thomas Acda - Motel Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik? Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 12 april 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel Schouwburg de Lawei, Drachten
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Theater De Tuin, Leusden
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Ledeltheater, Oostburg
Thomas Smith - De jaren van verstand Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Harmonie, Leeuwarden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yentl en de Boer - Magie Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Oeloek - Droeftoeters De Zwaan, Uitgeest
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Johan Goossens - Vlam Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater 't Speelhuis, Helmond
Matroesjka - Brainwash Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday - Fenomeen De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er Singer Theater, Laren
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz S.C.C. De Ruchte, Someren
Pagina -186