Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
van Beresteyn
Veendam
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Klameare
Workum
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Klooster
Woerden
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Ledeltheater
Oostburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
woensdag 10 april 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 april 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 12 april 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn