CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -187
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 31 mrt
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Venray
Venray
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Almere
Almere
1
20:30
DeLaMar
Amsterdam
za 01 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Goudse Schouwburg
Gouda
van Beresteyn
Veendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Spant!
Bussum
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
1
Orpheus
Apeldoorn
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
1
2
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
20:15
Theater de Mythe
Goes
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
zo 02 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Druten
Druten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
ma 03 apr
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 04 apr
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 05 apr
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Het Park
Hoorn
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meerpaal
Dronten
1
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad

vrijdag 31 maart 2017

Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders Het Klooster, Woerden
Jochen Otten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochem Myjer - Adem in, adem uit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Philippe Geubels Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Soundos - Geboren met ervaring Cultura, Ede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Omval, Diemen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Speeldoos, Vught
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cabarestafette Schouwburg Almere, Almere
1
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

zaterdag 01 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden Agora Theater Druten, Druten
Mike Boddé - De Geurige Man Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater aan de Schie, Schiedam
Matroesjka - Brainwash Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Sleutelmoment Spant!, Bussum
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty De Maaspoort, Venlo
1
Martijn Hillenius - De man in bonus Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Iemand Anders Schouwburg Ogterop, Meppel
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Enge Buren - Ruk! Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles Chassé Theater, Breda
20:00
Philippe Geubels Theaters Tilburg, Tilburg
1
2
20:15
George van Houts - Kom Plot Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Mythe, Goes
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Bon theater, Medemblik
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden De Zwaan, Uitgeest
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. De Pas, Heesch
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten De Flux, Zaandam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Kleine Willem, Enschede
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pieter Derks - Spot Chassé Theater, Breda
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

zondag 02 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Volle Bloei Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bird & Sheep - Yakanuko Parktheater, Eindhoven
15:00
Mini & Maxi Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

maandag 03 april 2017

André Manuel - De Onzen Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 04 april 2017

Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater De Veste, Delft
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
George van Houts - Kom Plot Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

woensdag 05 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan van Maanen - Voor Alles Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Sleutelmoment Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Spot Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Meerpaal, Dronten
1
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Kolk, Assen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pagina -187