Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Ahoy
Rotterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Prinsenhof
Best
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
C.C. 't Vondel
Halle
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Prinsenhof
Best
Parktheater
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
dinsdag 22 mei 2018
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 mei 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
donderdag 24 mei 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 25 mei 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
zaterdag 26 mei 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 28 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
woensdag 30 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss