Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koningshof
Maassluis
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DNK
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Boxtel
Boxtel
C.C. De Schakel
Waregem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Chassé Theater
Breda
Theater Kulturhus
Borne
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Warande
Turnhout
Wilminktheater
Enschede
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Het Musiater
Zevenaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Munttheater
Weert
Theater Zinin
Nijverdal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Schakel
Waregem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Dillewijn
Ankeveen
Pook
Oostknollendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Werft
Geel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater RhederArt
Dieren
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Domijnen
Sittard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Posttheater
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 19 maart 2020
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
vrijdag 20 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 21 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam