CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -188
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 apr
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Goudse Schouwburg
Gouda
1
1
wo 13 apr
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
do 14 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DOK 6
Panningen
DOK 6
Panningen
DOK 6
Panningen
DOK 6
Panningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Kolk
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 15 apr
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Diligentia
Den Haag
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Cultura
Nootdorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
De Meenthe
Steenwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultura
Ede
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Molenberg
Delfzijl

dinsdag 12 april 2016

Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Agnietenhof, Tiel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Goudse Schouwburg, Gouda
1
1

woensdag 13 april 2016

Martin Simek Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Aarsman - Zelf weten Schouwburg Ogterop, Meppel
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Musis, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
André Manuel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater De Omval, Diemen
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 14 april 2016

Cameretten Finalistentournee Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop DOK 6, Panningen
Yora Rienstra - Drukt haar snor DOK 6, Panningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden DOK 6, Panningen
Kirsten van Teijn - Heilloos DOK 6, Panningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour Fulcotheater, IJsselstein
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Soundos - Geboren met ervaring Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater Hof 88, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Musis, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Ali B - Je Suis Ali Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theaterhotel Almelo, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Doorgefokt Wilminktheater, Enschede
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Intouchables Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Johan Goossens - Daglicht Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Meerpaal, Dronten
20:30
Appels met Peren Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 15 april 2016

Cameretten Finalistentournee Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Aan de Slinger, Houten
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - De Partizanen J.C. Pardoes, Hoogwoud
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten Schouwburg Almere, Almere
Kommil Foo - Schoft Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Blauwe Kei, Veghel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Schalm, Veldhoven
Lankmoed - Onvergetelijk C.C. Cultura, Nootdorp
Cabaretteketet De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Aarsman - Zelf weten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter Theater Hofpoort, Coevorden
Ali B - Je Suis Ali De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Cultura, Ede
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Doorgefokt Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Intouchables Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Martiniplaza, Groningen
20:00
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De Molenberg, Delfzijl
Pagina -188